Nafukovací vířivky, rady a tipy - Sport HABAčeK
Měna
 • Česká koruna Kč
 • Euro €
Tel.: 326 531 838

Nafukovací vířivky, rady a tipy

Přinášíme Vám několik rad, proč zvolit právě nafukovací vířivku. Rádi byste relaxaci v horké bublinkové a masážní lázni, ale klasická vířivka je nad Vaše finanční možnosti? Nevěšte hlavu, ještě pořád je tu šance vytvořit si vlastní wellness na zahradě či terase. Přinášíme Vám několik důvodů, proč se nebát nákup nafukovací vířivky.

 1. Prvním důvodem je oproti akrylátovým vířivkám jejich cena.

Nafukovací vířivku koupíte již za pár tisíc korun. Cena je tím v porovnání s akrylátovými vířivkami naprosto bezkonkurenční. Užít si tak bublinkovou lázeň pod hvězdami či zimní zahradě tak není nereálným snem, ale spíše cílem, který máte opravdu na dosah ruky.

 1. Druhým důvodem je snadná instalace.

Ráno se rozhodnete pro vířivku, dopoledne si jí koupíte a už večer se koupete. Myslíte si, že je to bláznivý nápad? Není, přesně tak to může být. Vířivka je po vybalení z kartonu během chvilky připravena. Co je důležité, je výběr vhodného a rovného místa, které musí být zbavené ostrých předmětů pod tělem vany. Některé modely se dokonce i samy nafukují, a to díky samo-nafukovacímu systému. Pak už jen stačí napustit vířivku vodou a zapojit do bezpečné elektrické zásuvky. Tím začíná Váš vysněný wellness.

 1. Třetím důvodem je velice snadná obsluha.

Jednoduché ovládání Vám usnadní chvíle strávené ve vířivce. Ovládacím panelem můžete regulovat teplotu vody, kterou ohřívá automat na Vámi požadovanou teplotu až do 40°C. Většina nafukovacích vířivek rovněž nabízí možnost změnit regulovat intenzitu hydromasážních trysek (pokud je vířivka vybavena masážními tryskami).

 1. Čtvrtým důvodem je skladnost vířivky a stroje.

Zatímco velkou akrylátovou vířivku jen tak někam neschováte, a navíc se o ni musíte starat po celý rok, ta nafukovací je velice skladná a mobilní. Váš domácí wellness kout tak můžete stěhovat dle nálady, potřeb nebo počasí. Vířivku tak můžete v horkých letních měsících doma sbalit a například převést na chalupu či zahradu, kde jí využijete při dovolené nebo víkendovém pobytu.

 1. Pátým důvodem je její odolnost.

Asi si možná říkáte, že u nafukovacích vířivek je značné riziko proděravění, tak tomu je právě naopak. Dnešní moderní materiály jsou naopak velmi odolné a houževnaté. Při správné údržbě Vám bude sloužit mnoho let. Většina vířivek je navíc vybavena ventilem, který vám umožní jednoduché vypouštění vody. Vířivky jsou vybaveny přetlakovým ventilem, který v případě přímého slunečního svitu na vanu upustí část vzduch, aby se předešlo jejímu poškození. Přesto vířivky doporučujeme nevystavovat přímému slunci a raději najít místo ve stínu či např. pod pergolou nebo nějakým altánem. Většina vířivek disponuje filtrační jednotkou, aby voda zůstala dlouho čistá a některé mají dokonce solinátor, který Vám udržuje vodu mírně chlorovanou a svěží.

 1. Šestým důvodem je odpočinek.

Máte toho hodně v práci a potřebujete se zrelaxovat? Masážní trysky a bublinky Vám pomohou zbavit se každodenního stresu. Relax v teplé vodě doplněný o hydromasáž dokonale podporuje krevní oběh a zmírňuje bolesti kloubů a svalů. Kromě toho má příjemné benefity na psychiku, a tak si prostě a jednoduše odpočinete, což z Vás v podstatě udělá nového člověka.

 1. Sedmým důvodem je soukromí.

  Čas od času je příjemné navštívit wellness ve Vašem městě či obci, ale co dělat, když zatoužíte po romantice v soukromí? Tu si takto můžete dopřát kdykoli se Vám zachce. Už během pár minut se můžete koupat ve své vířivce a užívat si absolutního klidu či si to užít v přítomnosti svých blízkých.