Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
Tel.: 326 531 838
Nadzemní bazény INTEX

Nadzemní bazény INTEX

Nadzemní bazény INTEX jsou oblíbené díky své kvalitě a dostupnosti, nejsou finančně, ani prostorově náročné a nežádají si velké terénní úpravy.

Vlastní nadzemní bazén, si tak dokáže postavit na zahradě naprosto každý.

 Výběr a péče o nadzemní bazén

V současné době se investice do soukromého bazénu vyplatí, protože ceny jsou velice příznivé, a navíc bazény umožňují skvělé odreagování v soukromí vaší zahrady. Bazény INTEX si můžete koupit celoročně za příznivé ceny na www.sporthabacek.cz v sekci Vodní radovánky. Vždy je u bazénů zaručena maximální kvalita, což je základním kritériem výběru vhodného bazénu.

Velikost a provedení nadzemních bazénů

Tvary bazénů jsou různé a záleží na konkrétních požadavcích zákazníka. Snadno si vyberete oválný bazén nebo kruhový bazén, ale i jiné tvary v různých velikostech. Minimální hloubka bazénu by měla být kolem jednoho metru. Pro rodinné koupání se hodí bazény s většími rozměry. Výběr bazénu závisí na prostoru, který si vyhradíte pro jeho umístění. Obdélníkové bazény budou vyhovovat především plavcům.

Oblíbené druhy nadzemních bazénů

K výhodám nadzemních bazénů patří snadné pořízení bez nároků na úpravy terénu a na velký prostor. Jen je zapotřebí bazény umístit na vodorovný podklad, který je potřeba zbavit všech kamenů a ostrých předmětů. Konstrukce bazénů je velice snadná a zároveň se nemusíte obávat vysokých finančních výdajů za bazény. Mezi oblíbené bazény se řadí EASY bazény, které jsou dokonce nejprodávanějšími u nás. Vynikají pružnou konstrukcí a jsou tedy ideálními bazény pro rodiny s dětmi. Easy bazény se většinou vyrábějí z trojvrstvého PVC s nafukovacím horním límcem. Bazény si lze vybrat z několika rozměrů a sad bez filtrace či s filtrací.

Pro příznivce obdélníkových tvarů bazénů doporučujeme bazény PRISM FRAME a ULTRA XTR FRAME. Kromě nízkých pořizovacích nákladů se lze spolehnout i na nízké náklady na údržbu, na snadnou instalaci bazénu a vhodnost užívání pro děti i dospělé. Nelíbí se vám vzhled nadzemních bazénů? Bazény vám připadají moc umělé? Potom problém vyřešíte díky bazénům GRAPHITE GRAY PANEL, které mají bočnice obložené dekorem a rozhodně neudělají ostudu na žádné zahradě.

Doplňky a příslušenství k bazénům 

V našem e-shopu rovněž naleznete mnoho doplňků k bazénům a vířivkám.