Menu
armstrong50_4
armstrong50_3
armstrong50_2
armstrong50_5
armstrong50_6
armstrong50_7
armstrong50
snow_shovel_benefits
Skladem
Sleva
Akce

Lopata na sníh ARMSTRONG 50

Kód zboží41119590
Autolopata na sníh ARMSTRONG 50
Původní cena633 Kč
Sleva-43 Kč
Cena590 Kč

Vyrobeno pro rychlost a pohodlí
Ergonomicky tvarovaná rukojeť maximalizuje potenciál obou paží během práce, a tak zvyšuje rychlost, zatímco PVC eloxové nebo komaxitové pokrytí násady poskytuje komfort i při nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Lehký a 10x silnější polykarbonát
Polykarbonát je materiálem 21. století. 10x silnější než běžné plasty, a proto je i celá lopata lehčí. Mrazuvzdorný do -40 °C.
Pevná VÍCEŽEBROVÁ konstrukce
Nebývalý počet žeber pečlivě umístěných jak vertikálně na páteři lopaty, tak horizontálně podél lišty, zaručuje odolnost a vysokou životnosti při těch nejextrémnějších podmínkách a manipulaci. Mrazuvzdorné do -40 °C.
Velkorysá kapacita lopaty
Hluboká a široká lopata byla navržena pro rychlost a větší objem odhozeného sněhu.
Nelepivý povrch
Díky vlastnostem polykarbonátu sníh sklouzává snadno během práce, nelepí se na lopatu, a tak zvyšuje rychlost i komfort.
POLYKARBONÁT
– MATERIÁL BUDOUCNOSTI
Tento výkonný, odolný a všestranný materiál se používá ve výrobě hi-tech přístrojů. Má unikátní kombinaci vlastností, které zajišťují čirý vzhled a odolnost proti nízkým teplotám a tříštivosti. Z polykarbonátu se vyrábí bezpečnostní skla, cyklistické helmy a dokonce i střechy stadionů. Proto jsme navrhli odolnou, lehkou a atraktivnější lopatu na sníh.
KOMAXIT
– OCHRANNÁ VRSTVA
Tyče jsou práškově lakovány. Jde o vyspělou metodu nanášení elektrostaticky nasprejovaných částic na hliník, kterou lze docílit odolné ochranné vrstvy s estetickým vzhledem. Výsledkem je rovnoměrný, odolný a kvalitní lak. Povrchy odolají odštípnutí i poškrábání a nevyblednou. Barvy vydrží déle jasné a vrstva laku ochrání vaše ruce proti mrazu.
POLYAMID
– ČEPELE ŠETRNÉ K CHODNÍKŮM
Pevné, silné a odolné semi-krystalické polymery mají skvělé mechanické vlastnosti a dokonale kloužou. Jsou v mnoha ohledech praktičtější než hliníkové čepele. Díky nízkému koeficientu tření a odolnosti proti opotřebení můžete lopatou rozbíjet led a nemusíte se bát, že si poškrábete drahé povrchy chodníků a dlaždic. Tyto čepele jsou také odolné proti rozpouštědlům a posypovým solím.
Technické detaily
Parametry produktu
Materiál Polycarbonate (PC)
Hůl Comaxit Aluminum
Rukojeť Bi-color soft grip
Lišta Polyamide
Rozměry 50 x 133 cm
Výška (cm) 133

Výprodej

Přihlášení