Menu
28638_4
28604_3
28638_prd_2015_300
Není skladem

INTEX Kartušová filtrace Krystal Clear 28638 model 2020

Kód zboží28638
INTEX Kartušová filtrace Krystal Clear 28638 model 2020
Cena776 Kč
Upozornit mě
Dostupnost zboží 24h.gif

INTEX Kartušová filtrace Krystal Clear 28638

Čistá voda a velmi dobrý filtrační výkon, to vše mohou nabídnout filtrace INTEX. Tato filtrace nabízí výkon 3785 l/h. Typ filtrační kartuše je A. Požadovaný přípoj hadice na bazén. V balení jsou 2 hadice o délce 1,50 m, spojky, 2 vývody, 1 nasávací síťku a trysku. Tato filtrace se může používat za teplot vody max. 35 °C.

Kvalitní produkt INTEX ověřený miliony uživatelů
Včetně originální filtrační kartuše typu A
Kompletní spojovací příslušenství k bazénům INTEX s hadicovou přípojkou průměr 32 mm
Včetně dvou připojovacích hadic

Připojení pro bazény INTEX

Filtrační zařízení je standardně dodáváno s průchodkami, sací mřížkou, vtokovou tryskou, propojovacími hadicemi pro bazény INTEX s přípojkou o průměru 32 mm a hadicovými sponami.

Bezpečnost

Bezpečnost je u INTEX na prvním místě. Ochranná mřížka na ústí sacího kanálu chrání čerpadlo nejen před hrubými nečistotami, ale zároveň vylučuje riziko vzniku poranění sáhnutím dovnitř zapnutého čerpadla.

Stabilita

Každé filtrační čerpadlo by mělo být upevněno na zemi, aby se předešlo převrácení a následnému zranění. Na podstavci čerpadla se nachází upevňovací otvory. Díky tomu je možné rychle a jednoduše kartušovou filtraci zafixovat.

Extra velká filtrační kartuše

Filtrační kartuše INTEX DACRON vyfiltruje každé znečištění z Vaší vody, které se při nasátí filtrací do kartuše dostane. Velikost, stupeň filtrace a dokonale sladěný filtrační systém jsou rozhodující pro požitek v křišťálově čisté vodě bazénu. Tyto výhody nabízí iNTEX již v základní výbavě.

gsce

Výprodej

Přihlášení