Menu
prolw_906_sg
prolw_906_sg_6
prolw_906_sg_5
prolw_906_sg_4
Skladem

Kopačky Joma Propulsion Lite 906 Red Soft Ground

Kód zbožíPROLW.906.SG
Kopačky Joma Propulsion Lite 906 Red Soft Ground
Cena3290 Kč

Kopačky Joma Propulsion Lite 906 Red Soft Ground

Nejjednodušší bota joma pro profesionály, kteří hledají maximální lehkost s nejlepším střihem. Boty navrženy s využitím nejnovější technologie s ultralehkou mikro vláknovou horní hmotností pouze 157 g. Prodyšný, neabsorbující, odolný vůči vodě, zachovávající svou původní lehkost.
Svršek je vyroben z jednoho kusu, ONE PIECE, což zlepšuje jeho přizpůsobení chodidlu a je lehké. Je navržena s vnitřní strukturou buněk TPU, která zabraňuje vzpříčení horní části. Navíc je navržen z vysoce kvalitního, odolného mikrovlákna, aby se prodloužila pracovní životnost zavazadlového prostoru.
Také zahrnuje 360 ° technologie, to znamená, že svršek je navržen v jediném, bezešvém kusu. Umožňuje přirozené rozložení hmotnosti při pohybu.
Pohon je vyroben pomocí nové podešve Joma: Unique Light Technology. Podešev určená pro profesionální fotbal na travnatém hřišti. Vyrábí se ve dvou hustotách, které umožňují kroucení a ohnutí tam, kde to vyžaduje noha, čímž se předejde deformaci a zabrání se možným zraněním. Je to tuhá podešev, která má vnější opěru a váhu 52 g. Díky tomu je nejjednodušší Joma.

Zaměřují se na všechny typy hráčů, ale především na ty rychlé vzhledem k jejich lehkosti.

Doba dodání 5-7 dní

 

Water-Resistant
Vodoodpudivý povrch aplikovaný na horní část prostoru, aby se zabránilo vniknutí vody a materiál udržel lehkost.

 

One Piece
Svršek vytvořený pomocí jediného, bezešvého kusu, který pomáhá přiléhat k chodidlu a zvyšuje lehkost bot.

 

360º
Výrobní systém pro montáž podešve a svršku zajišťuje přirozené rozložení hmotnosti při došlápnutí nohou.

 

M Counter
Buttress se 100% přizpůsobil poslednímu modelu Joma. Jeho design se liší od designu klasického buttress, protože v oblasti čelní plochy uvolňuje prostor, aby se zabránilo odírání.

 

Sock System
Ponožkový systém poskytující ochranu nohou.

 

Výprodej

Přihlášení